שלום, אני אייל וברוכים הבאים לאתר שלי, אני עוסק בהקמת אתרי אינטרנט, משפכים שיווקיים ודפי נחיתה וגם בשיווק שותפים (affiliate marketing) ובתחומים נוספים שקשורים לנושא של הכנסה פסיבית ועבודה מהבית. אני מכיר את התחום של שיווק שותפים שנים רבות (מ- 2008) בהן ניסיתי, לא הצלחתי או הצלחתי חלקית, הפסקתי ושוב ניסיתי…

אפשר להגיד שרק מאז אפריל 2016 אני עוסק בתחום של שיווק שותפים באופן יום יומי, בהתחלה זה היה בהתחייבות שלי כלפי עצמי שאני אשקיע לפחות שעה ביום ועכשיו זה כבר במשרה מלאה, אני מחלק את היום שלי בין הקמה של אתרי אינטרנט ועבודה בתור שותף בשיווק שותפים, בעבר הייתי גם מנהל רשת שותפים אבל אפשר להספיק רק כמה שאפשר ב 24 שעות… מה שאני יכול להגיד היום למי שמתחיל זה שהדבר שהכי חשוב בתחום הזה זו ההתמדה.

בעבר הייתי עובד בהייטק בחברות מובילות בתחומן (בתחום של אבטחת מידע) בשלב מסויים החלטתי שאני לא רוצה לעבוד 9-10 שעות ביום לא כולל 3-4 שעות נסיעה, בערך באותו זמן גם הבנתי שהעסק האינטרנטי שלי לא יכול לצמוח יותר בגלל שאין לי שעות עבודה להשקיע בו וככה החלטתי לעזוב עבודה עם שכר גבוה בהייטק כדי להשקיע בעסק שלי.

הקמתי את האתר הזה כל מנת לשתף את הידע שלי וליצור שיתופי פעולה בתחום, אתם מוזמנים להרשם לדף הפייסבוק שלי שם אני משתף כתבות ופוסטים חדשים שאני מעלה לאתר הזה. אתם גם מוזמנים להוסיף אותי כחבר שלכם 🙂

ואם כבר אנחנו מדברים על עדכונים אז אתם כמובן מוזמנים להצטרף לרשימת המיילים שלי דרך הטופס הזה

אפשר ליצור איתי קשר דרך האתר שלי http://eyalmeshulam.com

מה אפשר לצפות למצוא באתר?

האתר הזה מכוון גם למי שרוצה להתחיל בשיוק שותפים ומחפש מידע וגם לבעלי עסקים קטנים שרוצים ללמוד איך להקים אתר וורדפרס או איך להקים רשימת תפוצה. למרות שרוב החומר מיועד למתחילים אני בטוח שגם מי שעוסק בתחום שנים ימצא פוסטים שיעניינו אותו, האתר מחולק בגדול לכמה נושאים:

 • קורסים (בתפריט למעלה) – קורסים מלאים בתשלום או בחינם שילמדו אתכם איך לבנות אתרים, איך לעקוב אחרי המרות, איך להקפיץ פופאפ אפילו באתרים לא שלכם, איך לעבוד עם רשימות תפוצה ועוד…
 • מדריכים – כאן תוכלו למצוא מדריכים כתובים או מצולמים שילמדו אתכם איך עושים דברים שקשורים בשיווק באינטרנט.
 • סקירות – כאן תמצאו סקירות שלי כתובות או מצולמות על קורסים/ כלים/ מוצרים שקשורים בתחום
 • רשימות – אני משתדל לרכז רשימות של אתרים/ כלים/ תוכנות שכל מי שעוסק בשיווק שותפים או שיווק דיגיטלי בכלל צריך ביום יום, למשל יש רשימה של כלים שכל אפיליאט צריך או רשימה של מקורות טראפיק
 • א.ג.ם / קווסטרה – הכנסה פסיבית אמיתית, התוכנית הכי טובה שאני מכיר כדי לייצר רווח שבועי בלי לעבוד, יש להם גם תוכנית שותפים.
 • בלוג – בעקרון זה היה אמור להיות סוג של יומן מסע שלי, העניין הוא שאני נזכר בזה פעם בכמה חודשים 🙂 בכל אופן, מדי פעם אני כותב כאן בנימה אישית יותר על חוויות שלי.

דיסקליימר קטן לקראת סיום

כל החומר שיש באתר הזה הוא מידע שצברתי במסגרות שונות, אני לא מתיימר להיות מומחה בתחום, אני עדין לומד דברים חדשים בכל יום.

לכן חשוב לי להדגיש שכל שימוש שיעשה בעקבות קריאה באתר יעשה על אחריותכם ועל חשבונכם, ברור לכל מי שפותח עסק שצריך להשקיע זמן וכסף ושיכול להיות שבסופו של יום תהיו בהפסד, במיוחד בהתחלה.

קישור לתנאי השימוש באתר

שיווק שותפים באינטרנט זה תחום מאוד מעניין ומאתגר אבל צריך לדעת כמה דברים בסיסיים לפני שמתחילים

 1. לוקח זמן ללמוד ויש הרבה מה ללמוד.
 2. הדרך הכי טובה ללמוד היא לנסות (ולא להתייאש).
 3. הדרך הכי טובה ללמוד היא לעשות (ולא להתייאש).
 4. הדרך הכי טובה ללמוד היא לטעות (ולא להתייאש). (טוב חזרתי על זה מספיק פעמים)
 5. צריך עקביות, לא להתייאש ולנסות שוב ושוב עד שמצליחים, אפשר להריץ 100 קמפיינים שהניבו הכנסות אבל לא הניבו רווח ואז הקמפיין ה 101 יהיה ריווחי, לכן אנחנו משקיעים קצת על כל קמפיין ולא נקשרים אליו רגשית – לא עובד ? עוברים לדבר הבא.

אני כותב את הבלוג בזמני הפנוי, אם יש לכם שאלות תוכלו תמיד להגיב למטה ואני מבטיח לענות אבל אני לא מבטיח כמה זמן זה יקח לי להגיע לזה 🙂 יש באתר ובבלוג המלצות על כלים/תוכנות/אתרים שונים, חלק מהלינקים שיש באתר הם לינקים של שותפים מה שאומר שאני אקבל עמלה אם תרכשו דרכי (ואני מאוד מעריך את זה), חשוב לי שתדעו שאני אף פעם לא ממליץ סתם. אם אני ממליץ על משהו זה בגלל שזה נראה לי מוצר טוב. לא תמיד אני משתמש באפליקציה לפני שאני ממליץ עליה, לפעמים אני רק צופה או קורא הסברים עליה. אם כתוב שאני משתמש במוצר אז זה נכון ואם אני לא בטוח לגבי המוצר אני לא אכתוב לכם שזה המוצר הכי טוב שראיתי, הבטחה שלי.

המטרה העיקרית של הבלוג הזה היא להעביר את הידע שלי הלאה וללמוד מאחרים ולכן אני מבקש שתשתפו אותי במחשבות שלכם, בניסיונות שלכם, זה מאוד מעניין אותי. אם אתם מרגישים שקיבלתם ערך אשמח אם תשתפו ברשתות החברתיות.

זה גם המקום להגיד תודה לאשתי היקרה שתומכת בי, תודה רבה.

ונסיים בנימה אופטימית באמת, בעיני שיווק באינטרנט בכלל ושיוור שותפים שותפים בפרט זה מסע מרתק, מסע שלומדים בו על אנשים שונים בתרבויות שונות (אני משווק  במזרח הרחוק, באירופה, בצפון אמריקה ובדרום אמריקה) מה מעניין אותם, מה הרצונות שלהם… ואיך אפשר להרוויח מזה כסף !
זה מסע ארוך אז תהנו מהדרך, תהנו מהעשייה !

שיהיה בהצלחה,
אייל

תגובות

תגובות